alopecia areata příčiny, léčbu, symptomy

Alopecie je lékařský termín pro plešatost, existují různé typy alopecie, včetně alopecia areata.

Ve vzácných případech se člověk ztrácí všechny vlasy na jeho hlavě (alopecia areata totalis) nebo celého těla (alopecia areata universalis).

Předpokládá se, že genetická výbava této osobě mohla vyvolat autoimunitní reakci alopecia areata, spolu s dalšími neznámými spouští.

Alopecia areata je nepředvídatelný onemocnění. U některých lidí, vlasy rostou zpět, ale vypadne znovu později. V jiných případech, vlasy rostou zpět a pozůstatky. Každý případ je jedinečný. Dokonce i když někdo ztratí všechny jeho nebo její vlasy, je zde velká šance, že bude růst zpět.

Každý se může vyvinout alopecie areat; Nicméně, vaše šance na alopecia areata jsou o něco vyšší, pokud máte příbuzného s nemocí. Kromě toho, alopecia areata častěji vyskytuje u lidí, kteří mají členy rodiny s autoimunitními onemocněními, jako je diabetes, lupus, nebo onemocnění štítné žlázy.

Alopecia areata nemůže být lék; Nicméně, to může být léčena, a vlasy mohou dorůst. V mnoha případech, alopecia areata se nechá reagovat s léky, které se používají pro jiné podmínky. Možnosti léčby pro alopecia areata zahrnují

Další léky, které se používají pro alopecia areata s různým stupněm účinnosti zahrnují léky používané k léčbě psoriázy a další autoimunitní onemocnění.

Maximalizovat své péče o pleť rutina vypadat teď mladší.

Vypadat dobře v každém Phot; Jak pečovat o Červené suché Ski; Překvapivé způsobů, jak snížit vráskám; Vyhnat pytle pod očima