alergie záběry na bodnutí hmyzem

alergie Trends

Pokud jste měli těžkou alergickou reakci na bodnutí hmyzem, poraďte se se svým lékařem o ošetření, které mohou pomoci zabránit jejímu opakování.

Pokud jste trpí příznaky alergie, víte vše o stresu, který má chronický stav. Nejen, že je obtížné dýchání s příznaky alergie, ale chudý spánku může vést k únavě a problémy s koncentrací. léky, alergie může způsobit změny chuti k jídlu, nízkoenergetické a dokonce i podrážděnost. Vše, co chci, je úleva: od stresu, příznaky, všechno.

V případě alergie záběry jsou pro vás to pravé, lékař bude první test zjistit, které hmyz, že jste alergičtí na. Pak budete obvykle dostávají záběry jednou nebo dvakrát týdně. Dávka půjde nahoru mírně v průběhu času, dokud se nedostanete udržovací dávky, obvykle asi 3 až 6 měsíců.

Získáte delší úseky času mezi dávkami v udržovací fázi – asi jednou nebo dvakrát za měsíc po dobu 3-5 let, i když někteří lidé potřebují, aby s pořizováním snímků po delší dobu.

Pro většinu lidí, alergie záběry jsou bezpečné a dobře fungovat. Může se však objevit zarudnutí a pocit tepla v místě vpichu. Ty by mohly mít také

Ve vzácných případech alergie záběry může způsobit vážnější, nebo dokonce život ohrožující reakce. Z tohoto důvodu, budete mít své snímky v ordinaci lékaře.

výstřely alergie nejsou pro každého. Pokud jste nikdy neměl vážnou alergickou reakci na hmyzí kousnutí nebo bodnutí hmyzem, pravděpodobně nepotřebujete k alergii hmyzu. Mohou být více riskantní pro osoby se srdečním nebo plicním onemocněním, nebo kteří užívají některé léky. Ujistěte se, informujte svého alergologa o své zdraví a všechny léky, které užíváte, takže se můžete rozhodnout, zda alergie záběry jsou pro vás to pravé.

ZDROJE

Academy of Allergy, Asthma & Immunology: “Záběry Alergie (imunoterapie).”

Itchin; Úl; Otok kůže

National Library of Medicine Daily Med: “Pokyny a dávkování pro rozvrhu pro alergenní extrakty jedem blanokřídlých produktů.”

Asthma centrum Vzdělávání a Výzkumný fond: “odposlech hlídaného objektu Out: An vyšetření hmyzí bodnutí anafylaxe.”